0
02166565577

آموزش سوهان کشی و مرتب سازی ناخن کاشت در خانه

آموزش سوهان کشی و مرتب سازی ناخن کاشت در خانه

 

با دیدن این کلیپ آموزشی ، میتوانید خودتان در منزل ناخن هایتان را مرتب کنید . این روش برای کسانی پیشنهاد میشود که مدت طولانی قصد ترمیم ندارند و یا نمیتوانند به سالن های زیبایی مراجعه کنند. مانند همین دورانی که بخاطر ویروس مجبور به قرنطینه شده ایم.

توجه کنید برای ناخن های کاشت حتما باید از سوهان زبر شماره ۱۰۰ استفاده کنید ، به این دلیل که از بین بردن حجم ناخن کاشت بسیار زمان بر است و اگر سوهان شما نرم باشد فشار بیشتری هم به ناخن خودتان می آید که بعد از اتمام مراحل ناخن تان درد خواهد گرفت.

ابتدا ناخن ها را کوتاه کنید ، اگر ناخنتان خیلی بلند است آهسته و با احتیاط به کمک ناخنگیر یکبار از سمت چپ ناخن و یکبار از سمت راست ناخن بگیرید ، سپس با استفاده از سوهان دستی فرم ناخن ها را کمی مرتب کنید و بعد حجم روی ناخن را کم کنید.  اگر لاکژل دارید میتوانید با همین سوهان از بین ببرید. این کار را با حوصله و صبر انجام دهید زیرا سوهان کشی ده تا ناخن ، آن هم با سوهان دستی زمان میبرد. مراقب اطراف پوست و ناخن خودتان باشید که موقع سوهان کشی آسیب نبیند.

یک حوله یا دستمال حوله ای زیر دستتان بیندازید که پودر ها روی لباس و میزتان نریزد.

بعد از اینکه لاکژل را بردید و حجم مواد روی ناخن را کم کردید  یک بار دیگر فرم ناخن ها را چک کنید ، سپس بافر بکشید ، بعد پولیش برای براق کردن سطح ناخن .

این توضیحات کلی بود و حتما کلیپ را تماشا کنید.

قسمت دوم این فیلم آموزش ریموو ژلیش ناخن طبیعی میباشید که تئوری توضیح داده شده.

اما میتوانید از این لینک کلیپ مربوط به ریموو ژلیش ناخن طبیعی را ببینید.

ارسال دیدگاه